Genealogische publicaties


Onderstaand is een lijst van merendeels particuliere publicaties van genealogische aard. Deze publicaties staan in de studiezaal en zijn direct ter inzage. Indien je zelf over een publicatie beschikt of uitgeeft waarin gegevens zijn verwerkt van bewoners uit deze omgeving zijn wij daarin geïnteresseerd. 
Naast deze genealogische publicaties staan er in onze studiezaal ook een aantal genealogische handleidingen, kwartierstaten, het Nederlands repertorium van familienamen.

 

  • G2 – Familie Bruls; O.M.E. Bruls. (Hoensbroek, Nuth, Heerlen, Schinnen en omgeving)
  • G4 – Genealogie Boumans; Frans Boumans. (Voerendaal)
  • G5 – Familie Nicolai te Wilderen; Maurice Goyens. (Wilderen en Sint Truiden (B))
  • G6 – Familie Wantniel / Waltenier; Guy Waltenier. (Schinnen, Hoensbroek, Herne (B),Meerbeke (B))
  • G7 – Genealogie Ubachs; J.J.G Albert m.m.v. J.M.J. Keybeck. (Nuth, Heerlen, Voerendaal, Schinveld)
  • G8 – Familie Biesmand – Bijsmans; A.C. Bijsmans. (Maastricht, Rheinhessen, Rimburg e.o.)
  • G9 – Familie von Pallant; Baron de Vorst Gudenau.
  • G10 – Familie De Caritat de Peruzzis; J. Th. Janssen. (Orange)
  • G11 – Genealogie Poyck; W. Nolten (Kerkrade)
  • G12 – Familie Heijnens, Fons Heijnens. (Meerssen, Valkenburg, Maastricht, Heerlen)
  • G13 – Familie van Dinther; Martin Cleven (Oss, Heerlen)
  • G14 – Genealogie Mans; V Mans. (Voerstreek (B), Heerlen, Vaals)
  • G15 – Familie Goossens; H.M.H. Goossens (Schinveld, Merkelbeek, Brunssum, Eindhoven)
  • G16 – Genealogie Engelen – Mulders, Jo Engelen (Brunssum)
  • G17 – Genealogie Kisters – E.H. Kisters. (Schinnen)
  • G18 – Genealogie Orbons, Oirbans, Oirbons; H.G. Orbons. ( Brunssum, Schinveld, Geleen, Venlo, Bergen op Zoom)
  • G19 – Genealogie Hamers, 3 delen; N.A. Hamers ( Brunssum, Merkelbeek, Schinveld)
  • G20 – Genealogie Pelzer; Hub Pelzer (Simpelveld, Heerlen, Richterich)
  • G21 – Genealogie Goessens – Goossens – Gossens; Martin Goessens. (Zuid-Limburg)
  • G22 – Genealogie Dolmans; J.H.M. Moers (Bree, Maastricht, Hasselt)
  • G23 – Genealogie Verheesen; Th. W. Verheesen. (Roermond, Linne, Swalmen, Echt, Heerlen)
  • G24 – Genealogie Palmen;C.J.M. Palmen. (Heerlen, Schinveld)
  • G25 – Genealogie Lindelauf; A.J.M. Sollet (Voerendaal, Heerlen, Kerkrade)
  • G26 – Genealogie Vijgen; Jos Crott. (Valkenburg, Voerendaal, Schinnen, Schaesberg, Heerlen)
  • G27 – Genealogie von Merode; Hans J. Domsta.
  • G28 – Genealogie Schrijen-Lipperts; E. Delhoughne e.a. (Sittard, Schinnen, Oirsbeek, Schinveld)
  • G30 – Genealogie Roebroeck; D. Sassen (Heerlen, Valkenburg, Maastricht)
  • G32 – Genealogie van Walsem; J.M. van Walsem (Nijmegen, Cuijck, Utrecht)
  • G33 – Genealogie Bloem; A. Th. Bloem (Heerlen, Maastricht)
  • G34 – Genealogie Kisters; E.H. Kisters (Schinnen, Amsterdam
  • G35 – Genealogie Leufkens; W. Leufkens. (Voerendaal, Heerlen)
  • G36 – Genealogie Fijten; W. Roozenbeek (St. Odiliënberg, Echt, Montfort)
  • G37 – Genealogie Peuskens/Peusquens; B.U.P. Peusquens (Aken, Heerlen, Keulen).
  • G38 – Genealogie Regout; F Weustenraad. (Maastricht)
  • G39 – Genealogie Regout; G.M.H. Regout. (Maastricht, Luik)

Onze archieven en collecties